Prace przy budowie domu parafialnego postępują zgodnie z planem.
Zakończono już wstawianie okien i drzwi na parterze oraz wymurowano ścianki działowe.
W ostatnim czasie wykonano również stalową konstrukcję dachową.
W bieżącym tygodniu prowadzone są prace związane z montażem krokwi, które przygotują budynek do dalszych etapów wykończeniowych.
tekst, foto: ks. Mateusz Jaszczuk









