Instalacja wod-kan i ogrzewania w domu parafialnym w Częstochowie

Nieustannie trwają prace wewnątrz budynku domu parafialnego. Po wymianie stolarki okiennej oraz drzwiowej hydraulicy przystąpili do instalacji wodnokanalizacyjnej w domu parafialnym.

Po całym budynku rozłożone są już piony kanalizacyjne i odpływy. Ponadto wypuszczone zostały ponad poziom dachu rury wentylacyjne kanalizacji. W przyszłych łazienkach zamontowane już są stelaże podtynkowe wc.

Obecnie trwają prace nad instalacją wodną, a także rozprowadzana jest instalacja ogrzewania z przyszłej wymiennikowni ciepła na każdą kondygnację budynku.

Dzięki akcji Wspólne Dzieło i Ofiarodawcom udało się wykonać wyżej wymienione prace. Kontynuacja prac będzie nadal możliwa dzięki uprzejmości kolejnych Ludzi Dobrej Woli, którzy jeszcze nie mieli możliwości włączyć się w akcję Wspólne Dzieło i wesprzec częstochowską Parafię Prawosławną swoją “cegiełką”.

Ofiary można wpłacać na nr konta parafii:  PL 56 1050 1142 1000 0005 0256 8033 .

Za wszystkich Ofiarodawców wznoszone są modlitwy do Boga Najwyższego podczas każdego nabożeństwa w jedynej cerkwi pw. Częstochowskiej Ikony Matki Bożej w Częstochowie.

Niech ręka Ofiarującego będzie zawsze pełna pokory i dobra!

Chrystos Woskresie!

o. Marcin

zob: https://czestochowa.cerkiew.pl/20240606-instalacja-wod-kan-i-ogrzewania-postep-prac-remontowych-domu-parafialnego-5-06-2024