Ściany działowe na poddaszu domu parafialnego w Częstochowie. Postęp prac remontowych (25.04.2024)

W ostatnim tygodniu murarze wykonali wszystkie ściany działowe na poddaszu w domu parafialnym.

Na ostatnim piętrze w budynku będzie dom pielgrzyma.

Odwiedzający parafię będą mogli skorzystać z 7 pokoi 1, 2, 3 oraz 4 osobowych. Do dyspozycji będą 3 łazienki z wc. Nie zabraknie także przestronnego aneksu kuchennego oraz pomieszczeń gospodarczych.

Budowa i realizacja generalnego remontu domu parafialnego możliwa jest dzięki akcji “Wspólne Dzieło” na rzecz częstochowskiej parafii.

Proboszcz parafii o. Marcin Bielawski z głębi serca dziękuje za wszystkie ofiary i modlitewnie wspomina Ofiarodawców na każdym nabożeństwie w jedynej świątyni prawosławnej w mieście.