Parafialny Piknik Rodzinny w Radomiu

W dniu 05 czerwca w Parafii św. Mikołaja w Radomiu po św. Liturgii odbył się Parafialny Piknik Rodzinny. Było to długo wyczekiwane i ważne wydarzenie ponieważ w poprzednich latach z powodu pandemii koronawirusa nie było możliwości zorganizowania podobnego spotkania. Najmłodszym uczestnikom przygotowane były różne atrakcje takie jak: zamek dmuchany, zaplatanie warkoczy, konkurs na najładniejszy malunek kredą, puszczanie wielkich baniek mydlanych oraz przeprowadzenie szkolenia z udzielania pierwszej pomocy. Dorośli zaś integrowali się przy wspólnym grillu. Parafialny Piknik Rodzinny był miło spędzonym czasem, który pozwolił na zawarcie nowych znajomości oraz wymienieniu się swoimi doświadczeniami.

tekst i foto: o. Paweł Sidoruk