Choinka parafialna w Radomiu

ks. Paweł Sidoruk luty 02, 2019

20 stycznia 2019 roku zaraz po Liturgii Świętej, odbyła się zabawa Choinkowa dla dzieci parafii Św. Mikołaja w Radomiu.

Niezwykła tajemniczość powodu spotkania zgromadziła wielu uczestników. Zostały zorganizowane liczne  konkursy i zabawy muzyczne, w których udział wzięli również rodzice. Dzieci miały możliwość wzięcia udziału w quizach wiedzy religijnej, "stary niedźwiedź mocno śpi", przerzucanie fasolek, muzyczne figury, worek rozmaitości itp. W trakcie zabaw najmłodsi parafianie  mieli za zadanie przywołanie postaci Mikołaja, aby otrzymać upragnione upominki. Zabawa przeplatała się ze wspólnym śpiewaniem kolęd.
Mamy nadzieję, że nasza wspólna zabawa pozostanie na długo w pamięci naszych najmłodszych parafian.

tekst: ks. Paweł Sidoruk
foto: archiwum parafii w Radomiu